Dezinsekcia proti švábom

Zabudnite na postreky v bytoch a nepríjemný zápach! Pri realizácii ochrany proti švábom v bytoch, rodinných domoch, obytných zariadeniach, administratívnych  či výrobných priestoroch používame modernú formuláciu požerového gelu, ktorý je vysoko atraktívny pre šváby. Vďaka tejto technológii Vám dokážeme  zabezpečiť čisté okolie už  jedným maximálne dvoma zásahmi.

Pri realizácii klasickými postrekmi to boli zvyčajne tri zásahy a kopa iných nevýhod. Pri zásahu gelovaním zabudneme na vypratávanie kuchynskej linky, skriniek, atď. Rýchle, diskrétne riešenie bez mokrého efektu a postreku. Gél je priateľský k životnému prostrediu, neznečistí Váš byt a zásah pri miernom zamorení trvá cca 10 - 15 minút. Gél navyše obsahuje aj regulátor rastu hmyzu - IGR, ktorý zasiahne do vývojového štádia hmyzu a zabráni jeho ďalšiemu vývinu, vďaka čomu uhynie.
 

Pri represívnych zásahoch s vysokým zamorením sa najčastejšie využíva systematické riešenie a to: kombináciou postreku (rôzne insekticídy, zabezpečujúce maximálnu a okamžitú účinnosť, vypudenie skrytých škodcov) s ULV generátorom produkujúcim studenú hmlu. Samozrejme zásah je možné zefektívniť použitím dymových tabliet alebo iných insekticídnych prípravkov od BÁBOLNA BIO v závislosti od daného priestoru a zamorenia.

Pre zväčšenie klikni na obrázok!