Dezinsekcia proti ploštici posteľnej

Príručka o ploštici posteľnej, kde máte možnosť  dozvedieť sa viac o týchto nepríjemných škodcoch. (klik na obrázok)

Ploštica posteľná trápi ľudstvo už od dávnych čias a nie je tomu inak ani dnes. Náramne sa jej darí v životnom prostredí človeka, pretože jej zabezpečuje veľmi vhodné podmienky pre život a rozmnožovanie. Nechcene im poskytuje dostatok potravy a miesta na nerušené množenie. Ploštica je typický parazit, ktorý sa živý krvou, čo znamená že parazituje aj na ľuďoch v domácnostiach. Krv je pre ňu potravou, ktorú potrebuje aj pre svoje rozmnožovanie. Potravu prijíma v noci keď obeť spí a parazit sa môže nerušene nasať jeho krvou. Za približne 10 minút dokáže vycicať 5 – 6 násobok svojej hmotnosti. Štípnutie plošticou môže u niektorých osôb vyvolať silnú alergickú reakciu.  Vďaka svojim vynikajúcim schopnostiam ukryť sa, je plošticu veľmi náročné vypátrať. Tapety, zdobený nábytok, obrazy, obklady stien, koberce, zapratané skrine, to sú všetko aspekty ktoré sťažujú vyhľdanie úkrytu týchto parazitov. Preto je dôležité pred samotným odborným zásahom vykonať dôkladný prieskum zamorenej lokality. Takýto zásah si vyžaduje bezpodmienečnú spoluprácu obyvateľov v danom priestore pre dosiahnutie úspešnej dezinsekcie, nakoľko je často nutné doslova rozobrať časti nábytku ako sú postele, rošty, v niektorých prípadoch elektrické zástrčky,  či podlahové lišty. K úspeche je kľúčový popri prieskume aj samotný postrek, ktorý musí dlhodobo pokrývať všetky plochy a drobné úkryty ploštice, ktoré sme počas prieskumu zistili. Postrek je potrebné  realizovať minimálne dvakrát (nikdy nie iba jedenkrát) s odstupom troch až štyroch týždňov, čo vyplýva z biológie tohto živočícha.
Spôsob akým BÁBOLNA BIO realizuje zásahy je nekompromisný.  Kladie vysoký dôraz na maximálnej spolupráci objednávateľa s odbornými pracovníkmi spoločnosti a vždy sa musí zahrnúť aj ten najmenší detail počas zásahu, ktorý  v konečnom dôsledku môže spôsobiť iba potlačenie výskytu a nie jeho úplné zlikvidovanie ! Pokiaľ je táto podmienka splnená je možné sa účinne a efektívne zbaviť ploštice posteľnej v rámci poskytnutia záruky !

Ochranu proti ploštici mnohí podceňujú, nevenujú dostatočnú odbornú a profesionálnu pozornosť tejto problematike, preto je jej výskyt z času na čas väčší a spôsobuje obyvateľstvu nemalé problémy. Je dôležité vedieť, že pri mierne zamorenom byte nepomôžu svojpomocné riešenia, ani žiadne voľne dostupné prípravky aj napriek tomu že sú účinné. Treba sa čim skôr zveriť do rúk odborníkov a stotožniť sa s podmienkami služby (cena, náročnosť zásahu, min. II. zásahy), pretože v konečnom dôsledku sa bude táto problematika čoraz viac stupňovať.

BÁBOLNA BIO realizuje zásahy kdekoľvek v rámci Slovenskej republiky, a to vždy za rovnakým podmienok s cieľom dosiahnutia čistoty a spokojnosti zákazníkov.
Úspešný zásah v závislosti od zamorenia si vyžaduje vždy kombináciu roztoku viacerých insekticídov a následného vypudenia ULV studenou hmlou. Použitie správnej kombinácie postreku je zárukou účinnosti, preto BÁBOLNA BIO využíva unikátne prípravky vlastného vývoja, ktoré sú jedinečné na svetovom trhu aj vďaka svojej zložke IGR – regulátor rastu hmyzu (S-metophrén), čo má za následok účinnosť prípravkov aj na ploštice rezistentné voči syntetickým pyretroidom.
V prípade ak sa predsa len rozhodnete zlikvidovať plošticu svojpomocne odporúčame Vám použiť náš postrek vo forme rozprašovača. PROTECT proti ploštici posteľnej, ktorý sme vyvinuli ako voľne dostupný prípravok, pripravený pre okamžité použitie.


 

Pre zväčšenie klikni na obrázok!

Trápi Vás ploštica posteľná ?           Obráťte sa na nás !

Pre otvorenie nezáväzného dotazníka kliknite na obrázok...

 

Kdekoľvek v rámci Slovenskej republiky

a to vždy za účelom dosiahnutia úspešnosti a spokojnosti zákazníkov

Kontaktujte nás !