Dezinsekcia proti mravcom

Pri ochrane proti mravcom je prvoradé rozlíšiť druh škodcu, teda samotného mravca. Najčastejšie sa vyskytujú ČIERNE MRAVCE a FARAÓNSKE MRAVCE a to je potrebné rozoznať !

                  

    čierne mravce                       faraónske mravce

Pri výskytoch Faraónskych mravcov je spoločnosť vybavená modernými nástrahami pre tieto mravce. Opäť bez zbytočných postrekov, vypratávania alebo akejkoľvek prípravy pred zásahom. Je dôležité iba sprístupniť obývaný priestor odborníkom od BÁBOLNA BIO. Realizácia spočíva v rozmiestnení plastových blistrov, ktoré obsahujú špeciálnu formuláciu nástrahy, ktorú si tieto mravce odnesú do hniezda a postupne pomocou regulátora rastu hmyzu IGR sa zastaví vývoj jedinocov z vajíčok, vďaka čomu uhynie celá kolónia do 12-14 týždňov.

Jednoduché, čisté, rýchle a hlavne účinné riešenie v boji proti faraónskym mravcom. Pri výskyte čiernych mravcov je princíp realizácie obdobný, avšak použitie nástrah je v tomto prípade rozdielne. Jedná sa o inú účinnú látku a taktiež látku BITREX proti náhodnému požitiu inými živočíchmi.

Blistre sú v oboch prípadoch priesvitné, teda môžete vynikajúco sledovať úbytok nástrahy a v prípade potreby premiestniť na ďalšie miesto výskytu.

Uvedné produkty sú k dispozícii aj ako voľne dostupné prípravky. Preto neváhajte navštíviť stránky s prípravkami :  PROTECT COMBI nástraha na čierne mravce

                                                       PROTECT nástraha na faraónske mravce

V prípade záujmu o profesionálnu ochranu proti mravcom s garanciou neváhajte kontaktovať pracovníkov divízie pest control
 

Pre zväčšenie klikni na obrázok!