Systém hrotovania

Pomocou tohto systému vieme zabezpečiť čistotu od holubom nielen rovinných plôch, ale aj krivých plôch, rôznych zaoblení, prevysov. Je aplikovateľný na ktorúkoľvek stavbu či budovu. Systém hrotovania slúži z praktického hľadiska na zamedzenie pristátia samotného holuba na ošetrené miesto. Z tohto sa následne odvíjajú rôzne typy hrotov. Tu je potrebné zdôrazniť že nie každý hrot na holuby je rovnaký. Existuje mnoho typov hrotov na trhu, ktoré absolútne nie sú účinné a variabilné. BÁBOLNA BIO využíva profesionálne hroty AVIPOINT® a VEPIC®, ktoré boli vyvinuté na základe skúmania biológie holubov a ich spôsobu hniezdenia. Hroty sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a ich odolnosť voči poveternostným vplyvom je vynikajúca.

Fixácia hrotov je realizovaná špeciálnym silikónom, od renomovaných svetových výrobcov, alebo je hroty taktiež možné montovať pomocou fixačných prvkov či skrutiek.

 

Profesionálne použitie hrotov na holuby - galéria

 

V prípade že máte záujem o naše služby resp. o komplexnú ochranu proti holubom, prosíme neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom pracovníkov divízie pest control...