Systém Birdwire

Vďaka systému Birdwire bude Váš odkvap čistý od nepríjemných holubov. Mnohokrát si holuby sadajú na hrany odkvapov, odkiaľ majú výhľad na okolité prostredie. Toto je však so systémom Birdwire od BÁBOLNA BIO minulosťou. Riešenie spočíva v montáži nerezových vodiacich tičiek, rozmiestnených v presnej vzdialenosti od seba, cez ktoré je vedený špeciálne odpružené lanko, ktoré dráždi holubov pri pokuse o pristátie na hranu odkvapu. To znamená že sa dostane do kontaktu s niečím čo mu nedovolí pristáť a sadnúť si. Je aplikovateľný na akýkoľvek odkvap a na akýkoľvek materiál. Pôsobí esteticky a je takmer viditeľný z pohľadu bežným okom.

Pri ochrane proti holubom je potrebné častokrát navrhovať riešenia zahrňujúce komplexné návrhy viacerých systémov. Preto je mnoho prípadov, kedy sa systém Birdwire dopĺňa buď hrotovaním, sieťovaním alebo optickou ochranou.

Profesionálne použitie birdwire ochrany na holuby - galéria

         

V prípade že máte záujem o naše služby resp. o komplexnú ochranu proti holubom, prosíme neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom pracovníkov divízie pest control...